NAKLİYAT FİRMALARINDAN TEKLİF AL GELEN TEKLİFLERİ KARŞILAŞTIRIN

En iyi 6 Evden Eve Nakliye Firması teklif vermeye hazır.

Ankara Gözdesin Nakliyat
Şehir Ankara
Yetkili Zeynel Bey
Telefon

0545 628 02 40

0545 628 02 40

Adres SGK Karşısı No: 7 Merkez/Ankara
Email gozdesinnakliyat@yandex.com
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Yeni bir eve taşınma, ev değiştirme, başka bir şehre taşınma gibi durumlar için eşyalarınızı bir noktadan alıp diğer bir noktaya taşıma amacıyla nakliyat hizmeti veriyoruz. Profesyonel bir şekilde eşyalarınızın taşınması için; eşyaların toplanması, doğru bir şekilde paketlenmesi, paketlenen eşyaların araca yerleştirilmesini tamamlayarak istediğiniz noktaya kadar taşıyoruz. Taşıdığımız eşyalarınızı yeni adresinizde montaj işlemlerini tamamlayarak teslim ediyoruz.

Sunduğumuz bu evden eve nakliyat hizmetinde, müşterilerimizi memnun edebilmek adına en ekonomik fiyatları veriyoruz. Depolama ve paketleme hizmetlerinin de eklenmesiyle, fiyatlandırma işleminde değişikler olabilmektedir. Evden eve nakliyat hizmetimizde iki farklı tür bulunmaktadır. Bu türler şehir içi taşımacılık ve şehirlerarası arası taşımacılık işlemidir. Şehir içi nakliyat işleminde mahaller arası taşıma veya ilçelere taşıma işlemleri yapıyoruz. Şehirlerarası nakliyat işleminde ise farklı şehirlere taşımacılık yapıyoruz. Şehirlerarası taşımacılık işleminde süre mesafeye bağlı olarak değişkenlik göstermektedir.

Sadece ev nakliyatı değil aynı zamanda ofislerinizin ve bürolarınızın da taşınmasına yardımcı oluyoruz. Eşyalarınızın hacmine bağlı olarak uygun araç ve eleman temini yapıyor, eşyalarınızı güvenle taşıyoruz.

Gözdesin Asansörlü Nakliyat

Günümüzdeki yapıların yüksek katlı olması, merdivenlerin dar olması ve yük taşıma asansörlerinin olmaması sebebiyle daha hızlı çözümler sunabilmek için asansörlü nakliyat hizmetini veriyoruz. Firma olarak binaların çevresine kurulabilen, seyyar asansörler yardımıyla her yere asansörlü nakliyat hizmeti verebiliyoruz. Burada bizim için önemli olan tek şey, kat balkonunun veya camının müsait durumda olmasıdır. Müsait durumdaki katlar için asansör kurarak, eşyalarınızı hızlıca taşıyoruz.

Eşyaların sorunsuz bir şekilde taşınması hem müşterilerimiz, hem de bizim için oldukça önemlidir. Asansörlü nakliyat hizmetimiz sayesinde, komşularınız taşınma gürültünüzden asla rahatsız olmayacaktır. Yük asansörümüz son derece sessiz bir şekilde çalışarak, çevresine rahatsızlık vermeyecektir. Bu asansör taşınma sistemi sayesinde siz de zamandan tasarruf etmiş olacaksınız. Çünkü dar merdivenlerde eşya taşımak büyük bir zaman kaybına ve eşyaların zedelenmesine sebep olabilmektedir. Bu zaman israfının ve eşya zedelenmesinin önüne asansörlü sistem ile geçiyoruz.

Gözdesin Şehirlerarası Nakliyat

Şehirlerarası nakliyat hizmetimizde, eşyalarınızı mevcut evinizden alarak yeni evinize sorunsuz bir şekilde taşıyoruz. Bu hizmetimiz genellikle aynı gün içerisinde gerçekleşmekte olup, daha uzak şehirler için mesafeden dolayı süreç uzayabiliyor. Şehirlerarası nakliyat hizmetlerinde, mesafeler uzun olduğu için eşyalarınızın daha dikkatli taşınması gerekiyor. Eşyalarınız düzgün bir şekilde paketlenerek, araca en uygun şekilde yerleştiriliyor. Bu sayede yolculuk esnasında asla eşyalarınız zarar görmeden, yeni evinize taşınmış oluyor. Tüm araçlarımız brandalı olup, herhangi bir yağmur, kar, çamur gibi etkenlerden etkilenmeden yerine teslim ediliyor. Ayrıca bu brandalı araçlar sayesinde eşyalarınız hiçbir çarpma veya ani fren durumundan da etkilenmiyor.

Şehirlerarası nakliyat hizmetimizde sigortalı anlaşma yaparak, eşyalarınızı güvence altına alıyoruz. Yolculuk esnasında eşyalarınız başına gelebilecek herhangi bir doğal afet, kaza veya hırsızlık durumuna karşı sigortalanarak, içiniz rahat bir şekilde taşıma işlemini tamamlatabiliyorsunuz. Eğer eşyalarınızı bu gibi oluşabilecek tehlikelerden korumak isterseniz, sigortalı taşıma anlaşması yapabiliriz. Eşyalar alınacak noktadan uygun şekilde yüklenerek, varış noktasında da dikkatli bir şekilde indirilerek yeni evinize taşınmaktadır.

Gözdesin Parça Eşya Taşıma

Günümüzde nakliyat sektöründe rehavet gören bir diğer nakliyat yöntemi ise parça eşya taşımadır. Kullanıcıların az eşyası olması veya birkaç eşyayı farklı bir yere göndermek istemesiyle oluşmuş bir taşıma türüdür. Genellikle bu gibi taşıma işlemleri için kargo firmaları tercih edilmekteydi. Fakat ağırlık bakımından fazla olan eşyalar için yüksek ücretler talep edilebiliyor. Bu nedenle firmamız bu alanda da müşterilerini memnun edebilmek için parça eşya taşıma işlemi de gerçekleştiriyor.

5 Adet Yorum Var, Ankara Gözdesin Nakliyat

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları

Ankara Gözdesin Nakliyat   02-02-2019

Oğlum şehir dışında okuma kararı aldığı için ailecek taşınmak zorundaydık. Fakat eşyamız çok fazlaydı ve bu taşınma işi bize son derece pahalıya patlayacak gibiydi. Birkaç firma ile irtibata geçtik fakat şehirlerarası taşımacılık yapmadıklarından bahsettiler. Daha sonra internette şehirlerarası nakliyat işi yapan firmalardan birine rastladık. Bu firma Gözdesin Nakliyat’tı. Firma sahibine durumdan bahsettik ve bize yardımcı oldu. Eşyalarımızın durumundan ve gideceğimiz şehirden bahsettik. Hemen ardından evimizi ziyaret ederek, eşyalarımızı inceledi ve bize fiyat teklifinde bulundu. Üç gün sonraya sözleştikten sonra taşınma telaşına giriştik. Firma personelleri taşınma günü evimize gelerek mobilyalarımızı demonte hale getirerek, paketlediler ve araca yüklediler. Yeni evimizde de bu eşyalarımızı monteleyerek teslim ettiler.


Ankara Gözdesin Nakliyat   02-02-2019

Eşim ile yeni evlendiğimiz için eşyalarımızın neredeyse tamamı yeni alınmıştı. Tayin durumundan dolayı taşınmamız gerekince, ilk aklıma eşyalarımın zarar almadan nasıl taşınacağı geldi. Binamızın yapısı nedeniyle merdivenlerimiz çok dardı. İki salon takımımın da bu merdivenlerden inmesinin imkansız olduğunu düşündüm. Daha sonra aklıma asansörlü taşımacılık hizmeti geldi ve internette firmalar aradım. Karşıma Gözdesin Nakliyat çıktı. Hemen firma yetkilisini arayarak, asansörlü nakliyat hizmetleri hakkında detaylar aldım. Fiyat konusunda da anlaşınca, evimizi belirttiğimiz tarihte taşımaları için anlaştık. Taşınma günü gelince apartmanımızın önüne asansör sistemini kurdular. Koltuk takımlarımı ve diğer önemli eşyalarımı paketleyerek, sorunsuz bir şekilde araca yüklediler. Hiçbir eşyam hasar almadı, teşekkürler.


Ankara Gözdesin Nakliyat   02-02-2019

Şehir dışında okuduğum için 1+1 kirada oturuyordum. Öğrenci olmama rağmen çok eşyam vardı. Bu nedenle bu eşyalarımı atamaz veya satamazdım. Çünkü bu eşyalar ile birçok anım bulunmaktaydı. Eşyalarımı memleketimdeki evime taşımaya karar verdim. İnternet üzerinden Gözdesin Nakliyat’a ulaşarak durumdan bahsettim. Sağ olsunlar, öğrencinin halinden anlayarak çok düşük fiyat teklifi verdiler. Benim de bütçem sarsılmadan eşyalarımı hasarsız bir şekilde taşıdılar. Anlaştığımız gün ve tarihte eşyalarımı araca yüklediler. Hatta memleketime nakliyat aracıyla giderek, otobüs masrafından da beni kurtardılar. Yol esnasında daha samimi olduk. Son derece güler yüzlü ve neşeli insanlardan oluşan bir nakliyat ekibiydi. Buradan onlara selam olsun, emeğinize sağlık.


Ankara Gözdesin Nakliyat   02-02-2019

Ev sahibimiz ile anlaşamadığımız için evi boşaltmamız gerekiyordu. Yeni tuttuğumuz ev üç sokak arkadaydı. Bunun için bile nakliyat firması bulmam gerekiyordu. Kardeşimin daha önce taşınma hizmeti aldığı Gözdesin Nakliyat’ı aradık. Firma sahibi kardeşimi hatırladığı için güzel bir indirim yaptı. Eşyalarımı belirlediğimiz tarihte alarak, beni ev sahibinin çenesinden kurtardılar. Eşyalarımı eski evimden paketleyerek teslim aldılar. Paketleme işlemini özenle yaptılar. Taşınacak evimin üç sokak ileride olmasına rağmen tedbir amacıyla paketleme işlemi yaptıklarını belirttiler. Eşyalarıma benim gibi sahip çıkan bir firma oldukları için çok memnun kaldım. Eşyalarımı asansör yardımıyla araca yüklediler ve yeni evimin olduğu sokakta da tekrar asansör kurarak evime yerleştirdiler. Teşekkürler.


Ankara Gözdesin Nakliyat   02-02-2019

Köydeki evimizi sattığımız için birkaç parça sağlam eşyamızın, şehirdeki evimize gitmesi gerekiyordu. Bunun için uygun araç bulamadık ve nakliyat firmalarını araştırmaya başladık. Her firma doluydu ve beş altı parça eşyayı taşımak istemiyorlardı. Daha sonra parça eşya taşımacılığı yapan firmaları araştırmaya başladım. Hepsiyle görüştüğümde ya doluydular, ya da birkaç hafta sonraya randevu verebiliyorlardı. Fakat benim evi bir iki gün içerisinde boşaltmam gerekiyordu. Tam ümidi kesmiştim ki, son kez şansımı deneyerek Gözdesin Nakliyat’a ulaştım. Durumu anlattığımda yarın eşyalarımı taşıyabileceklerini söylediler. Sonunda ihtiyacım olan hizmeti bulmuştum. Köy meydanına nakliyat kamyonuyla geldiler ve onları evime kadar götürdüm. Eşyalarımı alarak, şehirdeki evime teslim ettiler.