NAKLİYAT FİRMALARINDAN TEKLİF AL GELEN TEKLİFLERİ KARŞILAŞTIRIN

En iyi 6 Evden Eve Nakliye Firması teklif vermeye hazır.

Ankara Hürkuş Evden Eve Nakliyat
Şehir Ankara
Yetkili Atakan Bey
Telefon

0539 482 91 40

0539 482 91 40

Adres Gültepe Mh. Can Sk. No: 9 Merkez/Ankara
Email hurkusevdenevenakliyat@yandex.com
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Firmamızın kurumsal olarak verdiği hizmetlerden birisi de evden eve nakliyat hizmetidir. Adından da anlaşılacağı üzere ev eşyalarının bir evden farklı bir eve taşınması işlemidir. Mevcut evinizden taşınmaya karar verdiğinizde, taşınma işlemi için bizden de fiyat almayı ihmal etmeyin. Firmamız, sektördeki diğer firmalara göre daha ekonomik taşıma ücretleriyle bütçenizi sarsmayacaktır. Sunduğumuz kaliteli evden eve nakliyat hizmetimizden, siz de memnun kalacaksınız. Taşınma kararı verdiğinizde telefon ile bizden randevu alabilirsiniz. Sizlerin uygun olduğu saatler içerisinde evinize gelerek, taşınacak eşyaları analiz ediyoruz.

Eşyalarınızı incelediğimizde, eşyaların taşınılacağı adresi ve binanın tipini öğrenerek buna uygun fiyat veriyoruz. Verdiğimiz tekliflere ek olarak, sizin isteğinize göre sigortalı nakliyat işlemi de yapabiliyoruz. Cüzi miktarlarda fiyat değişimiyle, eşyalarınızı sigortalı bir şekilde taşıyoruz. Olası durumlarda eşyalarınızın zarar görmesi halinde, eşyaların değerleri sigorta tarafından karşılanarak hiçbir maddi veya manevi zarar görmeden taşınma işleminizi tamamlamış oluyoruz.

Hürkuş Asansörlü Nakliyat

Nakliyat işlerinde en büyük sorun taşınma işlemlerinin gerçekleştirileceği binaların yüksek katlarda olmasıyla beraber, bir de bina tiplerinden kaynaklı olarak merdivenlerin son derece dar olmasıdır. Bu sebeplerden dolayı eşyalarınızın zarar görme ihtimali arttığı gibi bir de taşınma işleminde zaman kaybı da oluşmaktadır. Bunu önlemek için firma olarak asansörlü nakliyat sistemini kullanıyoruz. Yük asansörlerimiz sayesinde hem eşyalarınız hasarsız bir şekilde taşınıyor, hem de zamandan tasarruf edebiliyorsunuz.

Eşyalarınızın asansörle taşınabilmesi için eşyaların alınacağı ve taşınacağı binaların yapısının uygun olması gerekiyor. Asansörün kurulacağı bina önlerinin boş olması ve bina yapısının da uygun olması yeterli oluyor. Asansörün kurulacağı yerden, balkona uygun mesafe olması çok önemlidir. Eğer binadaki balkon yapısı uygun değilse, ön cephede bulunan odanın cam tipinin büyük olması da yeterli olacaktır. Odada bulunan cam sorunsuz bir şekilde yerinden sökülerek, buradan da eşyaların taşınma işlemi gerçekleştirilmektedir.

Hürkuş Şehirlerarası Nakliyat

Firma olarak sadece şehir içi nakliyat hizmeti vermiyor, aynı zamanda şehirlerarası mesafelerde de eşyalarınızı taşıyoruz. Bu hizmetimizin yanı sıra, taşınma işleminde sizlere sigortalı nakliyat teklifini de sunuyoruz. Cüzi miktarlarda fiyat farklı ile eşyalarınızı sigortalayarak eşyalarınızı taşıyoruz. Sigorta kapsamında taşınan eşyalarınızın başına herhangi bir doğal afet, kaza ve hırsızlık gibi durumların gelmesi durumunda sigortadan eşyalarınızın parasını karşılayabiliyorsunuz. Sigortalı nakliyat özellikle şehirlerarası taşıma işlemlerinde kesinlikle kullanılmalıdır. Çünkü şehirlerarası mesafeler uzak olduğu için taşıma esnasında her an her şey olabilir.

Şehirlerarası taşınma işlemine karar vermeniz ve firmamız ile anlaşma sağlamanız durumda, tecrübeli ekibimiz evinize gelerek önce eşyalarınızı paketliyor. Eşya türünüze en uygun kaliteli ambalaj türleri kullanılarak, muhafazalı bir şekilde eşyalarınız paketleniyor. Paketleme işleminin ardından eşyalarınız son kez kontrol edilerek, asansör sistemi ile aracımıza yüklenmeye başlanıyor. Şehirlerarası mesafe uzak olduğu için eşyalar uygun şekilde istiflenerek, yolculuğa hazır hale getiriliyor.

Hürkuş Parça Eşya Taşımacılığı

Firma olarak sadece toplu taşımacılık işlemleri yapmıyor, aynı zamanda parça eşyalarınızı da taşıyoruz. Parça eşya taşıma işlemlerinde tercih edilen kargo firmalarının verdiği yüksek fiyatlardan sizleri kurtarıyoruz. Firma olarak eşyalarınızın boyutuna ve sayısına göre en uygun fiyatları çıkartarak, sizlere sunuyoruz. Anlaşma sağlanması halinde işlemlere başlıyoruz.

Anlaşma sağlandıktan sonra eşyalarınızın bulunduğu konumdan alınarak,  aracımıza uygun şekilde yerleştiriliyor. Ardından taşıma işlemine başlayarak belirttiğiniz noktaya, belirttiğimiz tarih ve saatte teslim ediyoruz. Burada eşyaları sizin veya bir tanıdığınızın teslim alması yeterli olacaktır. Bu eşya taşıma işleminde eşyalarınız evrak ile teslim alınarak, yine evrak ile teslim edilmektedir.

5 Adet Yorum Var, Ankara Hürkuş Evden Eve Nakliyat

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları

Ankara Hürkuş Evden Eve Nakliyat   02-02-2019

İş yerimizi taşıma kararı aldığımızda eşyaları nasıl taşıyacağımız aklımıza geldi. Daha önce Hürkuş Nakliyat ile çalışmıştık fakat evimizi taşımışlardı. Kayıtlı olan numaradan firma yetkilisini arayarak, kendimi tanıttım. Taşınacak ofisimden ve eşyalarımdan bahsettim. Firma yetkilisiyle anlaşma sağlayarak, eşyalarımın taşınması için anlaştık. İş yerimiz çarşıda yani trafiğin yoğun olduğu bölgede olunca asansör kuramadılar. Eşyalarımı güzel bir şekilde ambalajlayarak, elle taşıma kararı aldılar. Merdivenlerde eşyalarımın zarar göreceğini düşünsem de son derece profesyonel bir şekilde taşıyarak hiçbir hasar vermeden eşyalarımı araca yüklediler. Yeni iş yeri adresimize giderek, orada asansör kurmalarını sağladık. Çünkü burada trafik yoktu. Asansör ile daha hızlı bir şekilde yeni ofisime eşyaları taşıdılar. Teşekkürler.


Ankara Hürkuş Evden Eve Nakliyat   02-02-2019

Evimizi sattığımız için boşaltmamız gerekiyordu. Biz de hemen tanıdıklarımız vasıtasıyla Hürkuş Nakliyat ile iletişime geçtik. Firma yetkilisi evimize gelerek, eşyalarımızı inceledi. Yatak odamızda bulunan büyük bir gardolap vardı. Gardolabı taşımak için sökmeleri gerekiyordu. Ben firmaların bu işlemi yaptığını sanmıyordum, bunun için de başka bir mobilyacıyla anlaşarak dolabı sökmeleri için randevu almıştım. Fakat firma yetkilisi bu hizmeti de verdiklerini söyleyince, mobilyacıyı arayarak randevuyu iptal etmek zorunda kaldım. Taşınma tarihi için anlaştık ve taşınma günü tam saatinde gelerek işlemlere başladılar. Sökülebilecek eşyalarımızı sökerek, ambalajlara sardılar. Ayrıca halılarımızı da özenle poşetlediler. Hizmetten çok memnun kaldık, firmaya tekrar teşekkürlerimizi sunuyoruz.


Ankara Hürkuş Evden Eve Nakliyat   02-02-2019

Evde bulunan bir masa ve kütüphanemizi, iş yerimizdeki ihtiyaçtan dolayı taşımamız gerekiyordu. İki parça eşya için araç kiralamak istemiyorduk. Etrafımızda da kamyonu olan kimse yoktu. Ofisimizin karşısında yer alan nakliyat firması ile görüştüğümüzde bu işlem için yardımcı olamayacaklarını söylediler. Bunun üstüne internetten bu işlemi yapan firmaları araştırdım. Karşıma Hürkuş Nakliyat çıktı. Telefonda yetkiliye durumdan bahsettim. İki parça eşyamın olduğunu ve taşıma işlemini yapıp yapamayacaklarını sordum. Aynı günün akşamına randevu vererek, eşyalarımı evimden alıp iş yerime getirdiler. Demonte halde taşıdıkları masamı ve kütüphanemi, iş yerimde monte ederek bıraktılar. Aslında bunu yapmaları gerekmiyordu ama iyi insanlarmış, bunu da yaptılar. Firmanın personel ekibine teşekkür ediyorum.


Ankara Hürkuş Evden Eve Nakliyat   02-02-2019

Şehir değiştireceğimiz için eşyalarımızın taşınması gerekiyordu. Fakat evimiz 5. Kattaydı ve asansörlü nakliyat hizmeti veren bir firmayla çalışmamız gerekiyordu. Beş altı firmayı aradık fakat hiçbirinde asansör yoktu. Daha sonra Hürkuş Nakliyata ulaştık. Asansörlü hizmet verip vermediklerini sorduğumuzda sevindirici haberi almıştık. Eşyalarımızın çok olması ve merdivenlerimizin dar olması asansörü gerektiriyordu. Anlaştığımız tarihte eşyalarımızı taşımak için asansörlü araç ile geldiler. Asansörü kurarak, eşyalarımızı balkonumuzdan araca asansör yardımıyla indirdiler. Hiçbir eşyamız zarar görmeden, sorunsuz bir şekilde aşağıya indirildi. Yüksekliğin çok olmasına rağmen asansör hızlı bir şekilde çalışabiliyordu. Kısa süre içerisinde evdeki tüm eşyaları boşaltmışlardı. Yeni adresteki evimizde de aynı hızla çalışarak kısa süre içerisinde taşınma işlemimizi tamamladılar.


Ankara Hürkuş Evden Eve Nakliyat   02-02-2019

Evimizde kullanmadığımız bir takım koltuğumuz bulunuyordu. Bunu saklayacak bir depomuz veya çatımız yoktu. Atmakta istemiyorduk çünkü daha yeniydi. Daha sonra eşya depolama hizmeti veren firmaları araştırdık. Karşımıza Hürkuş Nakliyat çıktı. Arayıp görüşme sağladığımızda durumdan bahsettik. Fiyatta ve sürede anlaşma sağladığımız için evimize gelip eşyamızı aldılar. Birlikte depoya giderek, eşyamızın saklanacağı ortamı incelememize müsaade ettiler. Kapalı ve korunaklı, temiz bir depoydu. Eşyamızı güzelce ambalajlayarak hiçbir şekilde zarar görmeyecek şekilde paketlediler. Eşyamızı yerleştirerek, bize de eşyayı teslim aldıklarına dair belge vererek, imzaladılar. Eğer bu tarihe kadar eşyayı almak istemezsek, süreyi tekrar uzatabilecektik. Son derece güvenilir bir hizmetti, teşekkürler.