NAKLİYAT FİRMALARINDAN TEKLİF AL GELEN TEKLİFLERİ KARŞILAŞTIRIN

En iyi 6 Evden Eve Nakliye Firması teklif vermeye hazır.

Ankara My House Benim Evim Nakliyat
Şehir Ankara
Yetkili Baki Bey
Telefon

0537 950 01 40

0537 950 01 40

Adres Batıkent Cad. No: 18 Merkez/Ankara
Email myhousebenimevimnakliyat@yandex.com
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Firmamız eşyalarınızı bir evden farklı bir eve taşımaktadır. Eşyalarınız deneyimli ekibimiz tarafından sorunsuz bir şekilde taşınmaktadır. Taşınma kararı aldığınızda, firmamızı arayarak taşınma talebinde bulunabilirsiniz. Uygun olduğunuz herhangi bir saatte, eşyalarınızın bulunduğu mekana gelerek taşınacak olan eşyalarınız eksper yetkilimiz tarafından incelenir. İncelemenin ardından sizlere en uygun fiyat ve işlem türü belirtilir. Karşılıklı anlaşmanın sonucunda uygun tarih ve saat belirlenerek, taşıma işlemi gerçekleştirilir.

Taşıma işlemine başlamadan önce eşyalarınız en uygun şekilde paketlenir. Paketleme işlemi için kaliteli malzemeler kullanılır ve eşyalarınız taşıma esnasında hiçbir şekilde zarar görmez. Mobilyalarınız, halılarınız ve diğer eşyalarınız uygun şekilde paketlenir. Dolap, portmanto ve masa gibi eşyalarınız demonte hale getirilerek parçalara bölünerek taşınır. Bu eşyalarınız da plastik havalı ambalajlar ile kaplanarak herhangi bir şekilde zarar görmeyecek hale getirilir. Ambalajlar sayesinde eşyalarınızda tek bir çizik bile olmadan taşınır.

Benim Evim Asansörlü Nakliyat

Eşyalarınız firmamız tarafından taşınmadan önce ambalajlanır. Bu sayede hiçbir eşyanız hasar almadan taşınır. Paketleme işleminde uygun ambalajlar kullanılarak, tecrübeli ekibimiz tarafından paketlenir. Küçük parçalı eşyalarınız için plastik ve karton kutular kullanılmaktadır. Taşıma esnasında çay bardağınız bile kırılmayacak, hasar almayacak hale getirilir. Bu işlemlerin ardından eşyalarınız, aracımıza taşınarak işlem tamamlanır.

Asansörlü nakliyat işlemimiz sayesinde eşyalarınız sorunsuz bir şekilde taşınır. Ayrıca bu işlem sayesinde çevrenizdeki komşularınıza hiçbir şekilde rahatsızlık verilmeden taşınma işlemi tamamlanmaktadır. Asansörlü nakliyat işleminin kullanılabilmesi için binanızın çevresinin müsait olması yeterli olacaktır. Taşıma işleminin gerçekleşeceği binanın yüksekliği ve taşınacak alanının uygun olması yeterlidir. Bu taşıma işlemi için genelde balkonlar kullanılırken, büyük camlı odalardan da eşyalarınız sorunsuz bir şekilde aracımıza taşınabilir.

Benim Evim Şehirlerarası Nakliyat

İşiniz gereği tayin durumları veya şehir değiştirme işlemleri için yapılan nakliyat türü şehirlerarası nakliyat olarak bilinmektedir. Bu nakliyat türünde eşyalarınız bir şehirden alınarak, başka bir şehre taşınmaktadır. Bu işlemdeki en önemli husus ise mesafenin uzaklığından dolayı eşyaların hasarsız bir şekilde taşınmasıdır. Profesyonel ekibimiz tarafından eşyalarınız uygun bir şekilde paketlenerek, araca hasar görmeyecek şekilde yerleştirilir.

Şehirlerarası nakliyat işleminde firmamız sizlere sigortalı taşıma imkanı da sunmaktadır. Bu imkan müşterilerimiz tarafından tercih edilirse, uygun anlaşma ile eşyalar sigortalanmaktadır. Sigorta anlaşması gereği eşyalarınız taşınma esnasında her türlü doğal afet, trafik kazası veya hırsızlık durumlarına karşı sigortalanmaktadır. Bu sayede eşyalarınızı gönül rahatlığı ile firmamıza emanet ederek, taşınmasını sağlayabilirsiniz. Sigortalı şehirlerarası nakliyat hizmetimizde de en uygun fiyat politikasını uygulayarak, bütçenizi sarsmadan taşınma işlemini tamamlayabilirsiniz.

Benim Evim Parça Eşya Taşımacılığı

Eşya taşımacılığında bütün evinizi veya ofisinizi taşıyacak bir firma bulmanız çok kolay olacaktır. Fakat parçalardan oluşan eşyaları her nakliyat firması taşımamaktadır. Bu durumda kişiler kargo firmaları yardımıyla taşıma işlemini gerçekleştirmek istese de kargo firmaları kişilere yüksek fiyatlar vermektedir. Firma olarak parça eşya taşımacılığı da yaparak, müşterilerimize kargo firmalarından daha ekonomik fiyatlar vererek sorunsuz bir şekilde eşyalarını taşıma işlemini gerçekleştiriyoruz.

Parça eşyalarınız istediğiniz adresten alınarak, yine istediğiniz adrese sorunsuz bir şekilde taşınmaktadır. Parça eşya taşıma işleminde genellikle birkaç parçadan oluşan mobilyalar, beyaz eşyalar taşınmaktadır. Eşyanızın türü fark etmeksizin, ister bir parça ister on parça olsun taşıması firmamız tarafından yapılmaktadır. Ayrıca firmamız sadece parça eşyalarınızı taşımakla kalmıyor, istenildiği takdirde eşyalarınızı depolayabiliyor. Fazla eşyalarınızı depolayacak bir alanınız bulunmuyorsa,  firmamıza başvurarak oldukça ekonomik fiyatlar ile eşyalarınızı anlaşma karşılığında bize emanet edebilirsiniz.

5 Adet Yorum Var, Ankara My House Benim Evim Nakliyat

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları

Ankara My House Benim Evim Nakliyat   02-02-2019

İlk defa evimi taşıyacaktım, bu benim için büyük bir işti. Çünkü taşınma işi son derece özen ve tertip gerekiyor. Eşyaların iyi şekilde muhafaza edilmesi ve doğru kişiler tarafından taşınması önemli. Ankara’da birçok nakliyat firmasıyla görüştüm, fiyat teklifleri aldım. Yüksek tekliflerin aksine, insana olan davranışları da pek samimi değildi. Daha sonra Benim Evim Nakliyat’ı arayarak onlardan da fiyat teklifi istedim. Firma yetkilileri, diğer firmaların yapmadığı bir şeyi yaptı. Evimi ziyaret ederek, eşyalarımı inceleyip analiz etti. Ardından taşınacağım adresi ve binanın durumunu sordu. Çalışacak personelin sayısından, kullanılacak aracın türüne kadar bana işlemi anlattılar. Son derece sıcakkanlı olan firma yetkilisiyle, uygun fiyatlara anlaşma yaptık.


Ankara My House Benim Evim Nakliyat   02-02-2019

Ev taşıma işlemi büyük zahmeti olan bir iş. Bunun için iyi firma seçmemiz gerekiyordu. Bir tanıdığımızın tavsiyesi üzerine Benim Evim Nakliyat ile irtibata geçtik. Belirlediğimiz tarihte evimize gelerek eşyalarımızın hacmini incelediler. Ardından fiyat teklifi vererek, birkaç gün içerisinde taşıma işlemini gerçekleştirebileceklerini söylediler. Anlaşma sağladık ve belirttikleri gün taşıma işlemini gerçekleştirmek için geldiler. Eşyalarımızı özenli bir şekilde paketleyerek, zarar görmesini engellediler. Yük asansörünü kurarak, asansör ile kolay bir şekilde eşyalarımızı araca taşıdılar. Bu şekilde taşınınca da eşyalarımızın hiçbiri zarar görmedi. Eşya taşıma işlemi taşınınca, yeni evimize gittik ve orada da asansörü kurarak, eşyaları evin içerisine taşıdılar. Odalar halinde eşyalarımızı istediğimiz yerlere bıraktılar.


Ankara My House Benim Evim Nakliyat   02-02-2019

Eşimin tayini çıktığı için şehir değiştirmek zorunda kaldık. Bunun için şehirlerarası nakliyat işi yapan firma arayışına girdik. İnternetten bulduğumuz Benim Evim Nakliyat numarasını arayarak randevu aldık. Belirttiğimiz tarihte evimizi ziyaret eden firma yetkilileri son derece sıcakkanlıydılar. Taşınacak eşyalarımızı ve gideceğimiz şehri belirttik. Bunun ardından maliyet hesaplaması yaparak bize teklif sundular. Ayrıca cüzi bir miktar karşılığı da eşyalarımızı sigortalayarak, olası zararları önleyebileceklerini söylediler. Biz de bu teklifi kabul ederek, anlaşma sağladık. Belirlenen tarihte eşyalarımızı araca yüklediler ve bizde şahsi aracımız ile onlara yol göstererek yeni yaşayacağımız şehre vardık. Burada eşyalarımızı profesyonel bir şekilde indirerek, evimize yerleştirdiler. Son derece memnun kaldığımız bir hizmet oldu, teşekkürler.


Ankara My House Benim Evim Nakliyat   02-02-2019

Evimizde gereksiz bir şekilde yer kaplayan ve köyde işimize yarayacak bir iki dolap ve bir kanepemiz vardı. Şahsi aracımız bir otomobil olduğu için bununla bu eşyaları taşımamız mümkün değildi. Etrafımızda da hiç kamyoneti olan tanıdığımız yoktu. Kargo şirketleri ile görüşmeye karar verdik fakat çok yüksek fiyat teklifleri aldık. Bunun ardından bir tanıdığımız vasıtasıyla Benim Evim Nakliyat ile iletişime geçtik. Durumu anlatarak, bunun için bir hizmeti olup olmadıklarını öğrendik. Parça eşya taşımacılığı yaptıklarını ve ertesi gün hemen taşıyabileceklerini bize söylediler. Kargo firmasından daha cüzi miktarda fiyat teklifi yapınca hemen kabul ettik. Eşyalarımızı ertesi gün alarak, köy evimize götürdüler. Üstüne bir de köydeki evimizin istediğimiz odasına yerleştirmemize de yardımcı oldular.


Ankara My House Benim Evim Nakliyat   02-02-2019

Anneme göndereceğim kanepe için kargo şirketleri ile görüşme sağladım. Ayrıca ambarlar ile de görüştüm fakat bu eşyayı taşıyamayacaklarından bahsettiler. Ardından Benim Evim Nakliyatı arayarak durumdan bahsettim. Parça eşya taşıma işlemimiz için anlaşma sağladık ve taşıma işimizi hallettik. Eşim ve ben firmadan memnun kalarak, verdiğimiz parayı hak ettiklerini düşündük. Son derece güler yüzlü firma personelleri vardı. Verdikleri hizmetlerden dolayı kendilerine tekrar teşekkür ediyoruz. Bundan sonra taşınacak her eşyamız için Benim Evim Nakliyat ile irtibata geçeceğiz. Tanıdıklarımıza da bu firmadan bahsedeceğiz. Firma sayesinde kargo şirketine uçuk fiyatlar ödemek zorunda kalmadık.