NAKLİYAT FİRMALARINDAN TEKLİF AL GELEN TEKLİFLERİ KARŞILAŞTIRIN

En iyi 6 Evden Eve Nakliye Firması teklif vermeye hazır.

Ankara Özenir Asansörlü Nakliyat
Şehir Ankara
Yetkili Hidayet Bey
Telefon

0545 628 02 40

0545 628 02 40

Adres Zafer Cad. No: 50 Merkez/Ankara
Email ozenirasansorlunakliyat@yandex.com
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Evden eve nakliyat hizmetimizde mahalleler arası, ilçeler arası taşınma işlemlerinize yardımcı oluyoruz. Ev değiştirme durumlarında araştırılan ilk işlem taşınma ücretleri oluyor. Bu işlem için birçok firma ile görüşme yapılıyor. Bazı firmalar yüksek fiyat çekiyor, bazıları ise müsait olmadığını söylüyor. Burada biz devreye girerek hem uygun fiyatlar veriyoruz, hem de istediğiniz zaman eşyalarınızı taşıyoruz. Firmamız profesyonel olarak eşyalarınızı bir noktadan bir noktaya taşıma işlemini üstleniyor.

Eşyalarınızı bir adresten toparladıktan sonra, paketleyerek aracımıza uygun şekilde yükleyerek istediğiniz noktaya aynı aldığımız şekilde bırakıyoruz. Paketlenen veya sökülen eşyalar eskisi gibi kurularak yerine bırakılıyor. Paketleme pislikleri tarafımızca temizlenerek, son derece titiz bir çalışma gerçekleştiriyoruz. Tecrübeli ekibimiz sayesinde kolay bir şekilde taşınma işleminizi gerçekleştiriyoruz. Ayrıca sadece evlerinizi değil aynı zamanda ofis veya bürolarınızı da sorunsuz bir şekilde taşıyoruz. Taşıma işlemini için en uygun aracı temin ederek, işlerinde profesyonel olmuş personellerimiz ile eşyalarınızı güvenle taşıyoruz.

Özenir Asansörlü Nakliyat

Günümüzde kullanımı artan nakliyat türlerinden biri haline gelen asansörlü nakliyat firmamızca da kullanılmaktadır. Yüksek katlı binalar, dar merdivenler nakliyat işlemlerinin kabusu olmuş durumdadır. Ayrıca taşınma işlemlerinde etrafa verilen görüntü ve ses rahatsızlığı da kaçınılmaz sorunlardan birisi haline gelmiştir. Bu durumları aşmak için firmamız seyyar yük asansörleri ile eşyalarınızı kusursuz bir şekilde, büyük kolaylıkla taşımaktadır.

Asansörlü nakliyat işlemine başlamadan önce eşyalarınız toparlanarak taşınmak için uygun bir şekilde paketlenir. Paketlenme işleminin ardından asansörün kurulduğu balkon veya odaya taşınır. Ardından asansör boş bir şekilde test edildikten sonra, taşınma işlemi başlar. Evinizde ve aracın bulunduğu yerde personellerimiz gruplar halinde eşyalarınızı taşımaya başlar. Bu işlemde hem insan gücü daha az kullanılır, hem de zamandan tasarruf edilir. Çünkü dar merdivenler, özellikle mobilya eşyalarının hasar görmesine sebep olur. Fakat bu yöntem ile eşyalarınız tek bir çizik bile almadan güvenle aracımıza yüklenir.

Özenir Şehirlerarası Nakliyat

Şehirlerarası nakliyat işlemi firmamız tarafından son derece profesyonel bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Şehirlerarası nakliyat işlemi, taşınacak şehir uzak mesafede değilse aynı gün içerisinde bitebilir. Fakat mesafe uzaksa bu süreç bir gün daha uzayabilir. Şehirlerarası taşıma işlemi yapılacağı için bu işlem şehir içi taşımacılığa göre daha riskli olmaktadır. Çünkü taşınma esnasında yolda her durum ile karşılaşılabilir. Bu nedenle şehirlerarası nakliyat işlemleri için firmamız sizlere sigortalı nakliyat teklifiyle gelecektir.

Sigortalı nakliyat anlaşması sayesinde tüm eşyalarınız sigortalanır. Eşyalarınızın yolda başına gelebilecek herhangi bir doğal afet, hırsızlık veya kaza durumdan hasar görmesiyle, sigortadan eşyanız için biçilen değeri sorunsuz bir şekilde alabilirsiniz. Bu da şehirlerarası nakliyat işleminde kullanıcıların daha rahat bir şekilde taşınmasını sağlar. Güvence altında olan eşyalarınız sorunsuz bir şekilde uygun bir araç ile taşınır. Varış noktasına varıldığında eşyalarınız yine asansörlü nakliyat sistemiyle yeni evinize taşınmaktadır. Parçalanmış eşyalarınız tekrar monte edilerek, sizlere hiçbir iş bırakmadan teslim edilmektedir.

Özenir Parça Eşya Taşıma

Şehir içi ve şehirlerarası taşıma işlemlerinde genellikle bir ev veya ofis taşınmaktadır. Daha küçük ve az sayıda eşyaların taşınması işlemine parça eşya taşıma adı verilmektedir. Bu işlemde birkaç eşya teslim alınarak, istenilen adrese uygun şekilde teslim edilir. Firma olarak bu alanda da hizmet vererek, eşyalarınızın sayısı veya boyutu fark etmeksizin hizmet vermekteyiz. Bu işlemlerde genellikle lojistik firmaları tercih edilmekte fakat bu işlemler için lojistik firmaları daha yüksek teklifler sunmakta. Biz de kullanıcıların bütçesini koruması adına bu işlemi daha ekonomik fiyatlara tamamlıyoruz.

5 Adet Yorum Var, Ankara Özenir Asansörlü Nakliyat

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları

Ankara Özenir Asansörlü Nakliyat   02-02-2019

Eşimin tayini çıkınca taşınmak benim için kabus gibiydi. Eşyalarımın zarar görmeden 500 KM gitmesi mümkün müydü? Mümkünmüş, Özenir Nakliyat ile tanışınca anladım. Telefonla randevu alarak, evimize eşyalarımızı görmeleri için geldiler. Eşyalarımızdan ve gideceğimiz şehirden bahsettik. Sigortalı nakliyat türü için anlaşma yaparak, eşyalarımızı da sigortalı bir şekilde taşıtmaya karar verdik. Zarar oluşmasına karşın, sigorta güvencesi kapsamında eşyalarımızın maddi kayıplarını karşılayabilecektik. Taşınma günü eşyalarımızı büyük bir özveriyle paketlediler. Yol durumuna uygun şekilde araca yerleştirdiler. Daha sonra da yola çıktık. Yeni evimize vardığımızda asansör yardımıyla eşyalarımızı eve yerleştirdiler. Eşyaları teker teker paketlerinden çıkarttılar, incelediğimizde ise şok geçirmiştim. Eşyalarımızın hiçbirinde hasar yoktu. Hasarsız bir şekilde 500 KM taşınmıştı. Defalarca kez teşekkür ederek, aldıkları parayı sonuna kadar hak ettiklerini dile getirdim.


Ankara Özenir Asansörlü Nakliyat   02-02-2019

Eski evimizdeki odalar yetmemeye başladığı için daha geniş bir eve taşınma kararı aldık. Çocuklarımız büyüdükleri için artık ayrı odalarda kalmaları gerekiyordu. Bütçemiz de fazla değildi. Firmaları teker teker arayarak, en uygun fiyat veren firmayı bulmaya çalıştık. Toplamda altı veya yedi firmayı aradıktan sonra en düşük fiyat teklifini Özenir Nakliyat sahibinden aldık. Durumdan bahsettik ve bize biraz daha indirim yaparak, taşınma işlemi için anlaştık. Belirlediğimiz tarihte gelerek eşyalarımızı nakliyat aracına yüklediler. Eşyaları biz paketlemiştik ama koruma amacıyla kırılabilecek eşyalarımızı tekrar paketleyerek, eşyalarımıza zarar vermeden taşıma işlemimizi tamamladılar. Firma sahibine ve ekibine teşekkürlerimi iletiyorum.


Ankara Özenir Asansörlü Nakliyat   02-02-2019

Evimde kullanmadığım bir salon takımı bulunmaktaydı. Bu salon takımını memleketimdeki anneme göndermeye karar verdim. Fakat bunu götürmek için zamanımız ve uygun aracımız yoktu. Daha sonra Özenir Nakliyat’ı arayarak bilgi aldım. Parça eşya taşıma işlemi yaptıklarını öğrenince kafamda büyüttüğüm bu işi çözmüştüm. Anlaşma sağladık ve evrak ile beraber eşyalarımı benden teslim aldılar. Annemi aradım ve yola çıktıklarını söyledim. Eşyaların varacağı saati de konuşmuştuk. Eşyalar verdiğim adrese varınca, kimlik kontrolü yaparak eşyaları doğru kişiye teslim ettiklerinden emin olmak istediklerini söylediler. Bu durum benim çok hoşuma gitmişti. Eşyalarımın güvenilir ellerde olduğunu bir kez daha anlamıştım. Teşekkürler.


Ankara Özenir Asansörlü Nakliyat   02-02-2019

İş yerimin başka bir ilçeye taşınmasından dolayı, evimi değiştirmek zorunda kaldım. Ofisimizi taşıyan Özenir Nakliyat ile iletişime geçtim. Durumu anlattım ve beni tanıdılar. Biraz daha indirim yaparak evimi taşıma işlemi için anlaşma sağladık. Belirlediğimiz saatlerde evime gelerek eşyalarımı uygun şekilde paketlediler. Paketleme işleminde kullandıkları malzemeler gerçekten çok kaliteliydi. Eşya boyutu fark etmeksizin eşyalarımı paketlediler. Ardından asansör yardımıyla eşyalarımı araca bir bir yerleştirdiler. Ardından birlikte yola çıkarak, yeni evimin adresine vardık. Burada da asansör sistemini kurarak, eşyalarımı asansör yardımıyla taşıdılar. Eşyalarımın hiçbirinde bir hasar yoktu. Bu firmayı tercih ettiğim için son derece memnunum. Firma personelleri bu işte gerçekten tecrübe sahibi. Eşyalarımı güzel bir şekilde paketleyerek, uygun şekilde taşıdılar. Üstelik son derece güler yüzlü ve sıcakkanlı insanlardı. Eşyalarımı istediğim odalara yerleştirdiler.


Ankara Özenir Asansörlü Nakliyat   02-02-2019

Evimdeki koltuğumun ömrü bitince, yeni bir koltuk almak yerine yazlığımda bulunan koltuk takımımı buraya getirmek istedim. Özenir Nakliyat’ı arayarak, durumdan bahsettim. Bulunduğum yere 30 KM uzaklıkta yer alan yazlık evimdeki koltuk takımını cüzi miktarlara getirebileceklerinden bahsettiler. Daha sonra verdiğim adreste buluşarak, koltuk takımını yükledik. Sabah erken saatlerde koltuğu yüklemiştik. Şehre doğru yola çıkarak koltuk takımını evime getirdik. Ambalajlarını beraber açarak, hasar kontrolü yaptık. Fakat koltuk takımında hiçbir sorun yoktu. Koltukları istediğim şekilde yerleştirmeme yardım ettiler. Beraber çay içtik ve sohbet ettik. Hepsi cana yakın insanlardı, hizmetlerinden dolayı teşekkür ediyorum.