NAKLİYAT FİRMALARINDAN TEKLİF AL GELEN TEKLİFLERİ KARŞILAŞTIRIN

En iyi 6 Evden Eve Nakliye Firması teklif vermeye hazır.

Ankara Seçil Ev Ofis Taşımacılığı
Şehir Ankara
Yetkili Celal Bey
Telefon

0539 481 69 66

0539 481 69 66

Adres Cumhuriyet Cad. No: 30 Merkez/Ankara
Email secilevofistasimaciligi@yandex.com
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Herhangi bir eşyanın, bir yerden başka bir yere taşınmasına nakliyat adı verilmektedir. Firmamız tarafından bu işlem sadece evler için değil, aynı zamanda ofis ve bürolar için de gerçekleştirilmektedir. Eşyanız nerede olursa olsun, bir yerden başka bir yere sorunsuz bir şekilde tarafımızca taşınmaktadır. Nakliyat talebinde bulunduğunuzda, firma yetkilisi eşyalarınızın bulunduğu yeri ziyaret ederek eşyaların hacmini analiz eder. Buna uygun olarak araç ve personel temini yaparak, eşyalarınızın taşınabileceği tarihi sizlere iletir. Eğer taşıma esnasında ekstra bir talebiniz olursa, yetkiliye belirterek anlaşmayı tamamlayabilirsiniz. İki taraf arasında anlaşılan taşıma gününde belirtilen saatte eviniz ziyaret edilir. Profesyonel taşıma ekibimiz eşyalarınızı paketledikten sonra, sorunsuz bir şekilde taşıma işlemine başlar.

Eşyalarınız paketlenirken, uygun ambalaj türleri kullanılarak, eşyalarınızın zarar görmesi engellenir. Dayanıklı ambalajlar ile paketlenen eşyalarınız, uygun bir şekilde araca taşınarak, zarar görmeyecek şekilde yerleştirilir. Eğer eşyalarınız yüksek bir kattaysa, bina merdivenleri dar ise asansörlü taşıma işlemine geçilerek, eşyalarınız yük asansörü aracılığıyla evinizden, aracımızın bulunduğu yere kadar indirilir. Bu yöntem sayesinde hem zaman tasarrufu olur,  hem de eşyalarınız taşıma esnasında herhangi bir sürtünme veya aşınma görmeden hasarsız bir şekilde araca yüklenmiş olur.

Seçil Asansörlü Nakliyat

Yüksek katlı yapıların artmasıyla, nakliyat sektöründe yük asansörü kullanımı daha da arttı. Bu yük asansörleri sayesinde hem zamandan tasarruf edilmeye, hem de eşyaların hiçbir zarar görmeden taşınması gerçekleşmeye başladı. Asansörlü nakliyat sayesinde hem personelin hem de müşterilerin endişesi daha da azalarak, hiç zararsız bir şekilde eşyalar taşınmaya başladı. Firma olarak bu yöntemi kullanarak müşterilerimizin memnuniyetini daha da arttırdık.

Asansör yapısının kullanılabilmesi için bina çevresinin müsait olması oldukça önemlidir. Binanın bulunduğu katın balkonunun veya geniş bir camının olması asansörün kullanılabilmesi için yeterli olacaktır. Seyyar asansör personelimiz tarafından uygun ve sağlam bir şekilde kurularak, test edilecektir. Test aşamasından sonra sorunsuz bir şekilde çalışan asansör sistemiyle eşyalarınız binanıza araçtan taşınmaya başlanacaktır. Asansörlerimizin sürekli bakımları ve eksikleri tamamlandığı için hiçbir sorun yaşanmadan eşyalarınız taşınacaktır. Taşıma esnasında asansör kullanılacağı için bir insandan daha hızlı bir şekilde taşıma işlemi gerçekleştirecektir. Bu da müşterilerimiz için zaman tasarrufu demektir.

Seçil Şehirlerarası Nakliyat

Şehir içi nakliyat hizmeti veren firmamız, aynı zamanda şehirlerarası taşıma işlemi de gerçekleştirmektedir. Şehirlerarası nakliyat işleminde, mesafelerin daha uzak olması sebebiyle taşınacak eşyaların daha iyi ambalajlanması ve paketlenmesi gerekmektedir. Bu işlem için personellerimiz eğitilmiş durumda olup, eşyalarınızı zarar görmeyecek bir şekilde paketleyeceklerdir. Bütün paketleme ve ambalajlama malzemelerimiz kaliteli olup, herhangi bir şekilde eşyalarınıza hasar aldırmayacaktır. Bu sayede yollarda oluşabilecek sorunlardan korunarak, hasar almadan varış noktasına taşınacaktır.

Şehirlerarası nakliyat hizmetimizde müşterilerimizin isteğine bağlı olarak sigortalama işlemi yapılabilmektedir. Firmamızın sizler için sunduğu sigortalama işlemi doğal afetleri, trafik kazalarını ve hırsızlık gibi faktörleri kapsamaktadır. Bu sigortalama işlemi sayesinde içiniz rahat bir şekilde eşyalarınızı taşıtabileceksiniz. Sigorta kapsamında koruma altında olan eşyalarınızda herhangi bir hasar oluşması durumunda sigortadan ödemesi yapılacaktır. Eğer şehirlerarası taşıma işlemi yapacaksanız, mutlaka bizden de fiyat almalısınız.

Seçil Parça Eşya Taşıma

Parça eşya taşıma işlemleri için genellikle kargo firmaları tercih edilmekteydi. Fakat eşyaların ağırlığına bağlı olarak değişen fiyatlar, büyük rakamlara dönüşünce kişiler nakliyat firmalarını tercih etmeye başladı. Firma olarak bizlerde müşterilerimizin eşyalarını güvenle ve cüzi miktarlara taşımak için parça eşya taşıma işine başladık. Firmamızdan parça eşyalarınızın taşınması için fiyat alabilirsiniz.

5 Adet Yorum Var, Ankara Seçil Ev Ofis Taşımacılığı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları

Ankara Seçil Ev Ofis Taşımacılığı   02-02-2019

Yeni evlendiğimiz için tüm eşyalarımız da yeni ve daha taksitleri bile bitmedi. Böyle bir durumda taşınmak zorunda kalınca çok canım sıkıldı. Fakat yapacak bir şey yoktu, mecburen taşınmak zorundaydım. Sigortalı nakliyat hizmeti veren firmaları araştırıyordum. Tanıdığım bir arkadaşım daha önce taşınmıştı ve hizmet aldığı firmanın telefon numarasını rica ettim. Seçil Nakliyat firma yetkilisini aradığımda durumdan bahsettim. Ertesi akşam evimi ziyaret ederek, eşimle beraber eşyalarımızı kontrol ettiler. Ekspertiz ile gelen firma sahibi eşyalarımızın değerini çıkarttırarak sigortalatmamızı tavsiye etti. Biz de kabul ederek ufak bir miktar fark ile eşyalarımızı sigortalattık. İçim rahat bir şekilde taşınma işlemini tamamlamış oldum. Eşyalarımın hiçbirinde bir hasar yoktu, olsaydı da sigorta firmasından karşılayabilecektim. Firma yetkililerine teşekkür ediyorum.


Ankara Seçil Ev Ofis Taşımacılığı   02-02-2019

Üniversiteyi kazanan kızım ev tutmamızı istedi. Biz de onu kırmayarak bir ev tuttuk. Burada olan eşyalarını ve kullanmadığımız bir takım oturma grubunu onun evine göndermek istedik. Seçil Nakliyat firmasıyla daha önce çalışmıştık. Tekrar arayarak durumu anlattık ve randevu talep ettik. Firma sahibi evimizi ziyaret ederek, sohbet eşliğinde taşınma işimiz için fiyat teklifi verdi. Biz de kabul ederek anlaşma sağladık. Eşyaları sigortalatarak, kafamız rahat bir şekilde taşıttık. şehre vardığımızda, eşyaları istediğimiz odalara yerleştirerek bizlere yardımcı oldular. Aldığımız hizmetten bir kez daha memnun olduk, firma sahibine ve çalışan arkadaşlara teşekkür ediyoruz. Firmanızı tercih ettiğimize pişman olmadık!


Ankara Seçil Ev Ofis Taşımacılığı   02-02-2019

Daha önce birkaç defa taşındığım için nakliyat firmalarına karşı ön yargım bulunuyordu. En son taşındığımda vitrinimin camı kırılmıştı ve bu tamamen nakliyat firmasının suçuydu. İnternetteki yorumları okuyarak Seçil Nakliyat ile iletişime geçmeye karar verdim. Belirttiğim tarihte evime gelerek, eşyalarımı güzelce paketleyerek özenle araca yerleştirdiler. Özverili bir şekilde çalışarak, hızlıca eşyalarımın tamamını araca yüklediler. Ardından yeni evime geçtik ve eşyalarımı istediğim odalara yerleştirdikten sonra tek tek ambalajlarını açtık. Eşyalarımın hiçbiri zarar görmemişti, çok memnun kalmıştım. Verdiğiniz hizmetten dolayı ve eşyalarımı özenle koruduğunuz için teşekkür ediyorum. Bundan sonraki taşınma işlemlerinde firmanızı tercih edeceğim. Sizinle çalıştığım için memnunum.


Ankara Seçil Ev Ofis Taşımacılığı   02-02-2019

Laboratuvarımızın yerini değiştirerek, daha az kira vereceğimiz bir yere geçmeye karar verdik. İşimiz gereği kullandığımız tüm araç gereçler neredeyse cam. Bu nedenle taşıma esnasında çok hassas olunması ve güzel paketlenmesi gerekiyordu. İnternetteki yorumlara bakarak Seçil Nakliyat firmasıyla irtibata geçtik. İşimizden ve taşınacak eşyalarımızdan bahsettik. Anlaşma sağladıktan sonra eşyalarımızı hazırlamak için verilen saatten bir saat önce geldiler. Yanlarında getirdikleri paketleme malzemeleriyle tüm araç ve gereçlerimizi güzelce paketlediler. Ardından araca sırasıyla, uygun bir şekilde yerleştirdiler. Diğer adrese giderken aracı sakin ve dikkatli bir şekilde kullanarak, olası durumlara karşı önem aldılar. Yeni ofisimize geldiğimizde tüm eşyalarımız sapasağlamdı. Verdiğiniz hizmetten çok memnun kaldık, teşekkürler.


Ankara Seçil Ev Ofis Taşımacılığı   02-02-2019

Kirada oturduğumuz için sürekli taşınmak zorunda kalıyoruz. Bu da bende sürekli bir telaş haline geliyor. Çünkü taşınırken eşyalarıma zarar gelmesini hazmedemiyorum. Bir komşumun vasıtasıyla Seçil Nakliyat ile iletişime geçtim. Taşınacağımız adresten ve eşyalarımdan bahsettim. Ardından evimizi ziyaret ederek fiyat teklifini canlı olarak sundular. Verilen fiyat bizim için çok uygundu, bütçemizi sarsmayan bir taşınma işlemi olacaktı. Hemen kabul ederek taşınma işlemlerine başladık. Firmanın personellerinin eğitimli olduğu yaptıkları hareketlerden belliydi. Cam eşyaları ve diğer zarar görebilecek mobilyalarımı güzel bir şekilde paketlediler. Ardından asansör yardımıyla eşyalarımı temkinli ama seri bir şekilde araca indirdiler. Gözlemlediğim kadarıyla eşyalarımın hiçbirinde zarar yoktu. Yeni evimde, rahat ve mutlu bir şekilde eşyalarımı yerleştirdim. Hizmetlerinizden dolayı çok teşekkür ediyorum.