NAKLİYAT FİRMALARINDAN TEKLİF AL GELEN TEKLİFLERİ KARŞILAŞTIRIN

En iyi 6 Evden Eve Nakliye Firması teklif vermeye hazır.

Ankara Öz Vip Evden Eve Nakliyat
Şehir Ankara
Yetkili Nesrullah Bey
Telefon

0530 644 52 54

0530 644 52 54

Adres İsmet İnönü Cad. No 22 Merkez/Ankara
Email ozvipprofesyonelnakliyat@yandex.com
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Firmamız evden eve nakliyat işlemlerinde kaliteli hizmet sunmaktadır. Eşyalarınız, deneyimli personellerimiz tarafından uygun şekilde bir noktadan bir diğer noktaya taşınmaktadır. Taşınma işlemini gerçekleştirmeye karar verdiğinizde, bizimle irtibata geçerek ücretsiz olarak fiyat alabilirsiniz. Fiyat almak istediğinizde size uygun tarihte evinize gelerek, eşyalarınız personelimiz tarafından incelenir. İnceleme doğrultusunda size alternatifler ile fiyat teklifi sunulur.

Fiyat teklifinin ardından anlaşma sağlanırsa, iki taraf içinde uygun olan taşıma tarihi ve saati belirlenir. Bunun ardından belirlenen tarih ve saatte taşınma işlemi için ekibimiz, eşyalarınıza uygun taşıma aracıyla evinize gelir. Eşyalarınız uygun bir şekilde paketlenir. Büyük boyuttaki, parçalar haline getirilebilecek eşyalarınız sökülerek taşınır. Bu sayede hiçbir eşyanız zarar görmeden aracımıza yüklenir. Sökülen araçlar, varış noktasındaki yeni evinize tekrar taşınarak, ilk halindeki gibi monte edilerek bırakılır. Sizin bu tarz eşyalar için hiçbir işlem yapmanıza gerek kalmaz.

Öz Vip Asansörlü Nakliyat

Eşya taşıma işlemlerinde en çok zorluk yaşanan kısım yüksek katlı ve dar merdivenli binalardan eşyaların taşınmasıdır. Bu süreç hem müşterilerimiz hem de personelimiz için oldukça zorlu geçmektedir. Fakat yeni teknolojiler sayesinde artık bu zorluk ortadan kalkmış durumdadır. Kullanımı her geçen gün artan yük taşıma asansörleri ile verilen hizmet artmaktadır. Firmamız, müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek için bu sistemi kullanmaya başlamıştır. Yük asansörleri sayesinde eşyalarınız her kattan sorunsuz bir şekilde taşınabilir hale gelmektedir.

Asansörlü nakliyat hizmetimiz sayesinde müşterilerimizin eşyaları hasarsız bir şekilde, kolayca taşınmaktadır. Taşınma işleminden önce uygun şekilde eşyalarınız paketlenmektedir. Paketlenerek korunan eşyalarınız yük asansörüne uygun şekilde konularak, aracımıza indirilmektedir. Yük asansörümüzün etrafında bulunan demir korkuluklar sayesinde, asansör ile taşınma esnasında hiçbir eşyanıza zarar gelmeyecektir. Üstelik bu sistemle beraber zamandan da tasarruf ederek taşınma işlemi daha kısa sürede tamamlanmaktadır.

Öz Vip Şehirlerarası Nakliyat

Şehir içerisinde mahalleden mahalleye taşıdığımız eşyalarınızı, aynı zamanda şehirlerarası da taşıyabiliyoruz. Şehirlerarası taşımacılık hizmetimiz sayesinde, herhangi bir tayin veya şehir değiştirme durumunda taşınma derdine düşmenize gerek yok. Firmamız size bu işlem için en kaliteli hizmeti sunarak, eşyalarınızı hiçbir şekilde zarar görmeden kilometrelerce uzaktaki herhangi bir şehre taşıyabilir. Bu işlemin süresi şehirlerarası mesafeye göre değişebilir. Şehirlerarası taşımacılık işleminde de sizlere en cüzi miktarlarda fiyatlar vererek, bütçenizi sarsmadan taşınma imkanı sunuyoruz.

Şehirlerarası taşımacılığın vazgeçilmez parçalarından birisi de sigortalı taşımacılıktır. Bu taşıma türü, şehir içi taşımacılıktan daha zor olduğu için sigortalı nakliyat önerilmektedir. Çünkü bu işlemde yüzlerce kilometre yol kat edilerek eşyalarınız taşınacak. Taşıma sırasında yolda oluşabilecek herhangi bir soruna karşı eşyalarınızı sigortalayarak güvenle taşıtabilirsiniz. Sigorta kapsamında eşyalarınızın herhangi bir doğal afetten veya trafik kazasında zarar görmesi durumunda sigorta firmasından maddi olarak karşılığını sorunsuz bir şekilde alabileceksiniz. Bu sayede eşyalarınızı içiniz rahat bir şekilde taşıtmış olacaksınız.

Öz Vip Parça Eşya Taşımacılığı

Şehir içi taşımacılık veya şehirlerarası taşımacılık işlemlerinde genellikle bütün ev veya ofisler taşınmaktadır. Kişilerin birkaç para eşyasını taşıtması için bir nakliyat firması bulması son derece zordur. Bu nedenle kargo firmalarına yüksek miktarlarda ücretler ödeyerek, eşyalarını taşıtmak zorunda kalırlar. Burada firmamız devreye girerek, sizi bu gereksiz ücretlerden kurtarıyor. Firma olarak eşyalarınızın sayısı veya boyutu önemsiz olmaksızın, istediğiniz yere uygun fiyatlar ile taşınmasına yardımcı oluyoruz.

Parça eşya taşımacılığının yanı sırada eşyalarınızın depolanmasında da rol alıyoruz. Kullanmadığınız veya geçici olarak koyacak yer bulamadığınız eşyalarınız, depolarımızda sizler için güvenle saklanıyor. Bu işlemler için de firmamızdan ücretsiz olarak fiyat alabilirsiniz.

5 Adet Yorum Var, Ankara Öz Vip Evden Eve Nakliyat

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları

Ankara Öz Vip Evden Eve Nakliyat   02-02-2019

Eşimle beraber ev kredisi çekerek yeni bir ev aldık. Evin tadilatı bittikten sonra sıra, benim için en büyük dert olan ev taşıma işlemine gelmişti. Eşyalarımızın neredeyse tamamı yeniydi ve hiçbir şekilde hasar görmeden taşınmalarını istiyordum. ÖzVip Nakliyat firmasını arayarak, taşınmak istediğim tarihi ve işlemin yapılacağı adreslerden bahsettim. Tarihte ve fiyatta anlaşarak sözleşme yaptık. Belirtilen tarihte kiradaki evime gelerek, eşyalarımı güzel bir şekilde paketlediler. Paketleme işlemleri sırasında personellerin başında birkaç dakika durduktan sonra ayrıldım. Çünkü hiçbir ikazıma ihtiyaçları yoktu, kendi eşyalarıymışçasına sahip çıkarak özenli bir şekilde paketleme işlemini gerçekleştirdiler. Tekrar teşekkür ediyorum, aldığım en kaliteli taşınma hizmetiydi.


Ankara Öz Vip Evden Eve Nakliyat   02-02-2019

Ev değiştirdiğimiz için bir oda eşyamızı koyacak yerimiz yoktu. 3+1 evden 2+1 eve geçmiştik, birkaç ay dağınık bir şekilde idare etsek de, ne yaparsak yapalım neredeyse bir oda eşyayı koyacak yerimiz yoktu. Daha sonra eşya depolama hizmeti veren firmaları araştırmaya başladık. ÖzVip Nakliyat ile karşılaştık. Firma yetkilisini arayarak durumdan ve eşyalarımızdan bahsettik. İlk olarak iki aylık anlaşma sağladık. Eşyalarımız iki ay boyunca onların deposunda saklanacaktı. Eşyaları almaya geldikleri gün, yanlarında plastik ambalajlar ile gelmişlerdi. Eşyalarımı güzel bir şekilde paketleyerek, araca yüklediler. Eşyaları teslim aldıklarına dair bir belge imzaladık, belirtilen tarihe kadar eşyalarımı saklayacaklardı. Eğer memnuniyetim devam ederse, sözleşmeyi uzatabilecektim. Sözleşmeyi uzattık, tam altı aydır eşyalarım onlara emanet.


Ankara Öz Vip Evden Eve Nakliyat   02-02-2019

Memur olmamla beraber, sürekli tayinim çıkmaya başlamıştı. Daha önce birkaç kez daha taşınma işlemini gerçekleştirmek için firmalar ile çalışmıştım. Artık taşınmak benim için çok basit bir işlem haline gelmişti. ÖzVip Nakliyat numarasına ulaşarak, görüşme sağladım. Daha önce başıma birkaç durum geldiği için direk olarak sigortalı nakliyat işlemi istediğimi dile getirdim. Cüzi miktarlarda fiyat teklifi verdiler, anlaşma sağlayarak taşınma işlemi için gün belirledik. Belirlediğimi günde ve gelerek, eşyalarımın değerini biçtiler ve güzelce paketlediler. Asansör yardımıyla araca yüklediler ve yola çıktık. Vardığımızda eşyaları evime çıkarttılar ve sırasıyla ambalajlarını açmama yardımcı oldular. Eşyalarımın hiçbiri zarar görmemişti ki zarar görseydi sigortadan parasını alabilecektim. Yine de zararsız bir taşıma işlemi gerçekleştirdiler, teşekkürler.


Ankara Öz Vip Evden Eve Nakliyat   02-02-2019

Geçen hafta bir karar ile hukuk büromuzu merkeze daha yakın bir yere taşımaya karar verdik. Daha önce taşınan arkadaşımızın tavsiyesiyle ÖzVip Nakliyat’ı aradık. Taşınma işimizden bahsettik, bizlere gün ve tarih verdiler. Verdikleri tarih de bize uyunca anlaşma sağladık. Ardından ofisimize gelerek, eşyalarımızı paketlememize yardımcı oldular. İşimiz gereği birçok evrak ve dosyamız bulunmaktaydı. Bunun için de tedarikli gelerek, plastik kutular yardımıyla evraklarımızın ve dosyalarımızın zarar görmemesi için kutulara koydular. Tüm eşyalarımızı boşalttıktan sonra yeni ofisimize geçerek eşyalarımızı tekrar yerleştirdiler. Oda seçme konusunda kararsız kalan personellerimizin sabırla isteklerini yerine getirdikleri için teşekkür ediyoruz.


Ankara Öz Vip Evden Eve Nakliyat   02-02-2019

İş yerim görevim gereği beni altı aylık bir süreç için yurtdışına göndermeye karar verdi. Bende bu süre zarfında boşuna kira ödemek istemedim ve ÖzVip Nakliyat ile iletişime geçerek, depolama hizmetlerinden faydalanmak istediğimi söyledim. Durumu ve tarihi anlattım. Evimi ziyaret ettiler ve eşyalarımın değerini ve kaplayacağı yeri ölçerek bana çok cüzi fiyatlar sundular. Hemen anlaşma sağladım ve ertesi gün evime gelerek eşyalarımı güzel bir şekilde paketlediler. Eşyaları teslim aldıklarına dair evrak vererek, eşyalarımı depolarına götürdüler. Sorunsuz bir şekilde depoladıklarını gördükten sonra içim rahat etti. Kira vermek yerine, depolama ücreti vermeyi tercih ettim. Üstelik daha düşük bir ödeme yaparak!